Aktuálně

 

Kosmetika Bioderma nově kompletní na našem e-shopu!

Kojenecká výživa

Nově jsme do nabídky zařadili výživu pro naše nejmenší - mléka značek Nutrilon, Sunar a Beba.

Kontakt

Pokud jste nenašli produkt, o který máte zájem, kontaktujte nás na tel. 577 221 511 nebo e-mailu lekarna@salviazlin.cz

 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Domů / O nás

O nás

Lékárna Salvia Zlín

      Jsme lékárna s více než dvacetiletou tradicí sídlící přímo v centru Zlína. Poskytujeme širokou škálu lékárenských služeb od výdeje na recept, prodeje léčivých přípravků a doplňků stravy nebo čajů. Součástí sortimentu jsou i zdravotnické prostředky tj.obvazový materiál, pomůcky při inkontinenci, bandáže a ortézy. Navíc jsme jediní v regionu, kteří poskytují pomůcky pacientkám po operaci prsu tzv. epitézy, včetně prádla a plavek.

      Naší specialitou je homeopatie. Klientům poskytujeme poradenství při akutních potížích a vedeme širokou nabídku monokomponentních i polykomponentních přípravků společnosti Boiron. Současně vedeme i oblíbené Bachovy květové esence ve formě tzv. krizových kapek. 

      V neposlední řadě nabízíme velmi pestrý sortiment kosmetiky. Samozřejmostí je poradenství a pomoc při výběru vhodného přípravku. Vyberou si u nás i klienti s citlivou pokožkou, atopickým ekzémem, lupénkou, akné či rosaceou. Poskytujeme přípravky k péči o pleť, vlasy i celé tělo. Každá dermokosmetická značka má i svou solární kosmetiku a některé i dekorativní přípravky.

      Díky častým dotazům našich klientů jsme zrealizovali i tento e-shop, který má být další službou nejen pro naše stálé klienty, ale i další, kteří už mají své oblíbené přípravky a díky vzdálenosti či pracovnímu vytížení je pro ně pohodlnější nakupovat  v klidu z domova. Doufáme, že si k nám tedy najdete i tuto virtuální cestu a budete spokojeni.

      Dodržujeme lékárenské normy a provozní řády, řídíme se příslušnými předpisy pro správnou lékárenskou praxi. Naši farmaceuti dbají na správné lékárenské zacházení s léky a dalším sortimentem. Vždy od nás dostanete originální preparát v plné kvalitě, protože zboží nakupujeme od zavedených distributorů léků, kteří zásobují všechny lékárny. Naši lékárnu i e-shop si můžete ověřit přes Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel.: 272 185 111, www.sukl.cz.

      Hlášení o podezření na závažné nebo neočekávané nežádoucí účinky léčivých přípravků (a závady v jakosti) můžete oznamovat přímo v Lékárně Salvia Zlín, na telefonu 577 221 511, nebo na email info@salviazlin.cz.

      Jakékoli dotazy Vám zodpoví a odborné poradenství Vám poskytnou PharmDr. Irma Miklášová a Mgr. Veronika Mašová.